foto post 1 procent podatku1% swojego podatku dochodowego w rozliczeniu rocznym można przekazać do wybranego stowarzyszenia, które uzyskało status Organizacji Pożytku Publicznego

W imieniu zawodników grających w Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej Atlas Tours proponuję by 1% swojego podatku dochodowego przekazać na organizację Turnieju Finałowego Ligi dla stowarzyszenia Towarzystwo Sportowe VOLLEY (liga amatorska jest sekcją TS Volley)
Wystarczy w celu szczegółowym wpisać „liga amatorska”

Nasza liga gra już od dwudziestu jeden lat i jest jedną z największych w Polsce. W rozgrywkach Ligi bierze udział 27 drużyn (z ośmiu powiatów), w ramach pierwszej i drugiej ligi, tj. ponad 400 zawodników.

Prawdziwym świętem siatkówki są turnieje finałowe, gdzie spotykają się wszystkie ekipy i gdzie zostaną rozegrane decydujące mecze. Najbliższy taki turniej zostanie rozegrany w maju w Zespole Szkół Sportowych w Rybniku przy ul. Grunwaldzkiej nr 18.

Wszystkie pozyskane środki finansowe przeznaczamy właśnie na organizację Turniejów Finałowych Ligi.oneprocent
Jeżeli chcesz przekazać 1% podatku na ligę amatorską, w zeznaniu podatkowym PIT należy wypełnić rubryki w następujący sposób:

Numer KRS: 0000241470
Wnioskowana kwota: kwota, którą podatnik chce przekazać, nie może przekraczać 1% kwoty podatku należnego
Cel szczegółowy 1%: liga amatorska

 Dzięki Waszej aktywności udało się pozyskać ponad 10 tys zł za rok 2018 


Drukuj