Memoriał Czesława Fojcika

135 1353753 volleyball clip champions volleyball champion clip 2 art pngZapraszam do wzięcia udziału w IX Memoriale Czesława Fojcika
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach oraz Rybnicka Amatorka Liga Siatkówki wraz z MUKS Sari Żory zapraszają na dziewiąta edycję Memoriału. Celem Turnieju jest uhonorowanie wybitnego siatkarza i trenera Czesława Fojcika, który po ciężkiej zmarł 10 lat temu oraz kultywowanie akcji Gloria Victis.
Zawody zostaną przeprowadzone 7 marca 2020 r. (sobota) na hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Żorach przy ulicy Folwareckiej 10.
Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest dokonanie mailowego zgłoszenia oraz wpłaty wpisowego w wysokości 150 zł od drużyny na konto:
Żorskie Towarzystwo Kulturalne "KONTRAPUNKT"
adres: 44-240 Żory. ul.: Dolne Przedmieście 1
BANK BGŻ S.A. 92 2030 0045 1110 0000 0248 9700
W tytule przelewu koniecznie należy podać nazwę drużyny!
Zgłoszenia i wpłaty przyjmowane będą do wtorku 3 marca.
Zgłoszenie mailowe musi zawierać:
1. nazwę drużyny,
2. miejscowość z której pochodzi drużyna (ma to duże znaczenie przy podziale na koszyki do losowania – miejscowi będą grali pierwsze mecze),
3. imię i nazwisko szefa drużyny,
4. telefon kontaktowy szefa drużyny,
5. adres e-mail szefa drużyny,
6. datę dokonania przelewu wpisowego.
W turnieju wezmą udział jedynie drużyny, które do dnia 3 marca dokonają przelewu wpłaty wpisowego i dokonają kompletnego zgłoszenia mailowego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W mailu zwrotnym otrzymacie kartę uczestnictwa (można pobrać ze strony www.mosirzory.pl), którą trzeba będzie oddać w sekretariacie w dniu turnieju przed przystąpieniem do pierwszego meczu. Osoby niepełnoletnie dodatkowo wypełniają oświadczenie rodzica (do pobrania ze strony organizatora).
Zostanie rozegrany otwarty turniej siatkówki - drużyn męskich (równolegle na trzech boiskach).
Dodatkowych informacji udziela Tadeusz Bonk (tel. 603 770 779)
W tym roku zagramy dla Pawła Reka, u którego czerwcu 2018 roku wskutek nieszczęśliwego wypadku doszło do zerwania drenu i ucisku płynu mózgowo-rdzeniowego na czaszkę. Paweł Wymaga codziennej rehabilitacji i specjalistycznych turnusów rehabilitacyjnych kilka razy w roku.
Wpisowe oraz wszystkie środki pozyskane w trakcie licytacji pamiątek sportowych całości będą przeznaczone na pomoc w leczeniu Pawła.
Zwracamy się również z prośbą o przekazanie wszelakich pamiątek sportowych na ww. licytację.
Zapraszamy wszystkich zawodników, kibiców i nie tylko…
https://www.facebook.com/memorialcf/


Drukuj   E-mail