3 set
21

Dodatkowe informacje

Sędzia I

Mecz dość spokojny początek dobrze na euforii zaczynają goście ale koło 10 punktu Impacto uspokaja swoją grę spokojnie na zagrywce duża liczba błędów własnych drużyny przyjezdnej na przyjęciu i aż dziwnie duża liczba dotknięcia siatki z ich strony i to zrobiło różnice. 2 sety na spokojnie raczej pod kontrolą gospodarzy przy stanie 24-19 chyba zmiana na zagrywkę w drużynie Pawłowic i robi się 24-22 i kontuzja w szeregach gospodarzy Dawid Marcisz zerwanie ścięgna i przerwa w meczu na transport zawodnika do samochodu po przerwie kończymy seta skutecznym atakiem Tomek Skorupa. 3 set źle zaczynamy duża liczba błędów wybici z rytmu przegrywamy 17-11 ale uspokajamy trochę nie psujemy zagrywek a w końcówce długa seria i kończymy mecz do 21