5 set
11

Dodatkowe informacje

Sędzia I

Bardzo emocjonujący mecz, obie ekipy w dobrej dyspozycji. W pierwszym secie goście kontrolowali przebieg seta z małymi zrywami okisu. Drugi set gospodarze wypracowują 5-6 pkt przewage ale Oxygen Team poprawia zagrywke i odrabia straty i mamy 23:23, błedy własne na korzyśc okisu daje 1:1. Trzeci set to praktycznie kopia drugiego ale drużyny rozkręcały sie z każdą akcją, mnóstwo długich wymian z soczystymi obronami, nie złe kontry i kilka asow na zagrywce po obu stronach. Hmmm... Czwarty to kontrola i znaczna przewaga gospodarzy do 23:18, goscie odpalają zagrywke i bijemy sie na przewagi. Tie break wyrównany ale sporo błedow w przyjeciu gosci i mecz dla OKiS Gaszowice. Brawa dla Tomka Tracza, za fair play.