20
12
5 set
15

Długie i bardzo emocjonujące spotkanie odbyło się czwartkowego wieczora na sali w Chwałowicach. Jak na Mistrza i V-ce mistrza ligi przystało poziom spotkania był wysoki i mógł zaspokoić nawet tych wybrednych kibiców. Pierwszy i 3 set bliźniaczo podobne. Goście robią sobie przewagę którą w trakcie seta gospodarze odrabiają ale końcówki padają w takim samym stosunku łupem Leśnej Perły.
2 i 4 set również podobne, z tą różnicą że przewagę zrobioną dobrą grą blok obrona oraz skuteczną zagrywką AKS nie wypuszcza do samego końca partii. Tie-break przy zmianie stron 8:6 dla Gospodarzy i w tym momencie przestój. Seria dobrych zagrywek i niemoc w ataku AKS-u powodują że na tablicy mamy 12:8 i tak do końca seta prowadzenie dowozi Mistrz Ligi.