21
13
5 set
15

Do Gaszowickiej hali zawitała drużyna ze smoczej jamy, Top Ten w szerokim składzie. Po przebiegu pierwszego seta, którego goście wygrali dosyć łatwo i przyjemnie, można było wnioskować że cały mecz taki będzie. Ale gospodarze poprawili zagrywkę i przyjecie co przy dużej ilości zepsutych u gości pozwoliło na podjecie walki i wygrać seta. Trzeci set prawie taki sam jak pierwszy z tym że po walce a przyjezdni odpalili zagrywkę pod koniec seta i wygrywając go do 17. Odsłona przed tie breakiem to mobilizacja OKiSu na zagrywce klika asów i parę skutecznych bloków daje wygraną. Uniesieni po secie 4 obejmują prowadzenie do stanu 9:9, walka punkt za punkt ale to goscie zachowują wiecej zimnej krwi i zgarniają 2pkt wgrywając 3:2.