21
25
3 set
15

Po ostatnich tygodniach stojących pod znakiem kontuzji w naszym zespole, z niecierpliwością oczekiwaliśmy starcia z Leśną Perłą Damons Rybnik. Mistrzowie ligi, pewni siebie, w pełnym zestawieniu, skoncentrowani od samego początku rozgrzewki, rzucili się do gardeł naszej drużyny. Udaje nam się jednak przetrzymać pierwsze ciosy i dzięki świetnej grze na kontrach łapiemy wiatr w żagle. Chyba dawno przeciwnicy nie widzieli na tablicy wyników stanu 20 - 12 na niekorzyść swojej drużyny. Kilka dobrych kontr nie zrzuca nas z właściwych torów i zapisujemy pierwszą partię na swoją korzyść. Drugi set to zdecydowana poprawa gry gości przede wszystkim w polu zagrywki. Większość partii rozgrywana punkt za punkt, dopiero w końcówce świetny blok Artura Bogocza daje nam prowadzenie, którego nie oddajemy do samego końca partii. Pełna koncentracja, korekta założeń taktycznych i świetny 3 set w naszym wykonaniu! W obronie bryluje Adam Szymczak, trudne piłki kończy Hubert Klyta, w bloku świetnie radzi sobie Kuba Kierat oraz Kamil Trzaska. Pomimo braków kadrowych koncertowo kończymy mecz wynikiem 25:15. Przez cały mecz udaje nam się utrzymać bardzo dobre przyjęcie i jakość ataku. Goście pomimo kilku niezłych prób nie byli w stanie dotrzymać nam dzisiaj kroku. Dzięki temu notujemy pewne 3 punkty! Dziękujemy za ciekawe spotkanie i do zobaczenia wkrótce!