9
5 set
15

Przewaga liczebna gości widoczna od początku, u nas skromna 7 chłopa.
I set od początku pod naszą kontrolą, goście ewidentnie nam pomagają psując 8, czy 9 piłek w polu zagrywki.
II set to zmiany u przyjezdnych, poprawa serwisu i to oni zaczynają dyktować warunki na boisku. Obejmują prowadzenie 3,4 punktowe, którego pilnują. My jeszcze staramy się dojść wynik po 21-21, ale smoki rozwijają skrzydła i zgarniają nam tego seta.
III odsłona podobna, dużo walki, gra na styku przez większość seta, z niewielkim wskazaniem na przyjezdnych, ale od stanu 19-23 już tylko Strzelcy punktują i urywają Smokom przynajmniej 1 punkt.
W IV starciu idziemy za ciosem, obejmujemy prowadzenie i staramy się je utrzymać przez większość gry. W końcówce odezwały się jakieś "DEMONY" przeszłości i od stanu 23:17, coś się zacina w naszej grze a goście konsekwentnie punktują dobrą zagrywką. Próbujemy przerwami na żądanie wybić ich z rytmu i uspokoić naszą grę. 23-19, 24-22, mecz na tacy, ale my jesteśmy zdolni i na przewagi 27-29 oddajemy go Dziesiątkom.
W tie breaku już bez wiary w zwycięstwo.
Powtarza się koszmar sprzed tygodnia gdzie wygrany mecz pada łupem przeciwnika....