Koniec sezonu

wirusSPOZA ANTENY – UKORONOWANIE SEZONU

Smutna klamka zapadła. Sezon 2019/2020 w RALPS został oficjalnie, choć przedwcześnie zakończony. Szło to sobie, ba, nawet leciało jakoś. I przyszedł ten fe(cho)lerny 13 marca. Niektórzy połączą nawet fakty - piątek, 13-go :D
Sport (i nie tylko) stanął w miejscu. Czekaliśmy na informacje, co dalej, bo nagle, sport ten duży i mały, jak za pociągnięciem hamulca ręcznego w tramwaju, poleciał na łeb i szyję. Ten mikroskopijny drań z koroną w nazwie wdarł się w naszą rzeczywistość i musieliśmy to zaakceptować. Obostrzenia, odwołania, ostrożność, dezynfekcja, maseczki stały się nam codziennością.
Dłonie mam już tak czyste, że mi się pokazały pieczątki z dyskoteki z lat 90’ych :D

Wizyta w Lędzinach

ciekawostki 2SPOZA ANTENY - DREDD WŚRÓD WILKÓW 😀

Dawno niczego nowego w Lidze nie odkrywałem, ale nie wiem czy był to czar chwili, czy co, ale przyjąłem zaproszenie Jacek Tuchowski do sędziowania meczu w Lędzinach. Każdy kto tam był mówił mi, że fajnie, że 6 piętro. Postanowiłem i ja przekonać się na własnej skórze jak to z tymi Lędzinami. Słowo się rzekło, w czwartkowe popołudnie wyruszyłem w trasę.
Droga bezpiecznie wiodła i po godzinie i 20 minutach dotarłem na miejsce. Darek Firut - teraz doskonale rozumiem to, jak mówiłeś, że droga do Lędzin Was kiedyś wykończy 😂.

Odkrycia Dredda

ciekawostki 1Dawno nic nie było, nie ?

Sezon siatkarski rozpoczęty, kilka kolejek za nami. Już trochę komentarzy na fp Ligi się pojawiło, strona funkcjonuje (choć jeszcze ciężko nad nią pracują, doceńmy to), parę meczów się przesędziowało, a nad wszystkim czuwa Gospodarz Domu Ursus Ursus na czele Rady Ligi.
Tak pomyślałem, co mnie w tym sezonie zaskoczy ?
A zaskakuje zawsze. Piękne w naszej Lidze jest to, że przy niej nie można się nudzić. A żem człek chętny do odkrywania, ba szukania tego co dobre i tym razem postanowiłem poszukać swoich "diamentów".
I oczywiście tymi odkryciami się z Wami podzielić.

Liga w zasadzie rusza na nowo. Kto przełamie niekorzystne trendy a kto będzie kontynuował swoje niepowodzenia?

File size is too big!

Ten formularz jest chroniony przez Aimy Captcha-Less Form Guard