5 set
13

Dodatkowe informacje

W czwartek gościliśmy na naszej hali w derbach rybnickich ekipę Beer Team.
Historia pojedynków mogła zwiastować jedno... walki i determinacji ekipom obu nigdy nie szło odmówić i od pierwszego gwizdka było to zauważalne. Ekipy w lekko odmienionych kadrach w nowym sezonie co tym bardziej zwiastowało że poprzeczka zawiśnie wysoko.
Sety podobne do siebie, która ekipa weszła lepiej w mecz zagrywką i poruszyła przyjęcie rywali wychodziła zwycięsko w poszczególnych partiach, stawiając skuteczny blok, wyprowadzając kontrę, czy też zwyczajnie wymuszano na rywalach błędy ...i kolejna tradycja naszych pojedynków została zachowana mianowicie który to już tie-break był nam dany zagrać przeciwko sobie, sami nie mogliśmy się doliczyć.
W 5 set wchodzimy dzięki dobrej zagrywce z przytupem(3:0; 6:1) i zdaje się że set mamy pod kontrolą... nic bardziej mylnego!!! chwila rozprężenia i mamy 6:6... I do ostatniej piłki walka punkt za punkt. Na szczęście więcej szczęścia w końcówce po naszej stronie. Przy stanie 13:13 stawiamy skuteczny blok a w ostatniej akcji rywale wpadają w siatkę i 2 cenne punkty zostają u nas.
Mecz walki, w dobrej czysto sportowej atmosferze.
2h grania odczuły w nogach zapewne obie ekipy, zwłaszcza nasza sypa i jego kolano ?